GREEN TECH LED downlight Green Tech 12W, 3 CCT, okrugli – DW-R03-12W-3CCT
Šifra: DW-R03-12W-3CCT
| EAN:
Vaša cijena:
Sigurno i jednostavno plaćanje
100% sigurna kupovina
Opis proizvoda
Snaga: 12 W
Boja svjetlosti: 3CCT – 3000 K – 4000 K – 6500 K
Odabir boje svjetlosti pomoću ugrađenog prekidača
LED diode: SMD 2835
Svjetlosna učinkovitost: 70 lm / W
FLUX: 840 lm
Napon: AC 85 – 265 V / 50 – 60 Hz
CRI: 80
PF: ≥ 0,5
SCDM: ≤ 15
Kut svjetlosti: 120°
IP stupanj zaštite: IP20
Boja artikla: bijela
Materijal: aluminij + PS
Radni vijek: 30 000 radnih sati
Neto težina: 0,22 kg
Bruto težina: 0,32 kg
Dimenzije artikla: Ø 120 x 50 mm
Dimenzije dijela za ugradnju: Ø 100 mm
Dimenzije pakiranja: 140 x 60 x 150 mm