GREEN TECH Dimming driver Green Tech 24W, 60 – 90V, 300mA, TRIAC – DD-24W-TRIAC
Šifra: DD-24W-TRIAC
| EAN:
Vaša cijena:
Sigurno i jednostavno plaćanje
100% sigurna kupovina
Opis proizvoda
Snaga: 24 W
P.F.: > 0,9
Ulazna snaga: AC 180 – 240 V / 50 – 60 Hz
Izlazna snaga: DC 60 – 90 V / 300 mA
TA: 45 °C
TC: 75 °C
Zaštita od strujnog udara
Boja artikla: bijela
Materijal: plastika
Certifikati: CE, FCC, RoHS
Neto težina: 0,080 kg
Dimenzije artikla: 113 x 43 x 26 mm